• Produkcija

  Vairāk nekā 2500 preču


 • Par Siberika

  Dabīgās produkcijas komponentes

  Daudzas preces ir unikālas – to ražošanā tiek izmantotas vien dabiskas un organiskas izejvielas, un tās nesatur agresīvus komponentus.

 • Veikali

  25 veikalu visā Latvijā


Jaunumi

Pēdējie jaunumi no facebook

16
Feb
2018
16 2
Ķīniešu Dzeltenā Suņa gads ir klāt! Suns (戌) ir viens no 12 gadu cikla ķīniešu zodiaka dzīvniekiem kurš simbolizē zemes elementu. Šogad viss būs saistīts ar dabu un zemi vēl vairāk. Novēlām laimīgu Jauno Ķīniešu Gadu.

Tie ir pēdējie jaunā 2018. gada svētki - mēs apsolām :)

Китайский год Желтой Собаки наступил! Собака (戌) это один из 12...
Lasīt tālāk
14
Feb
2018
13 7
Īpaša atlaide visiem Sv. Valentīna dienā!
Siberika novēla visiem vis romantisku dienu! Un piedāvā īpašo atlaidi mīļiem - 30% tikai šodien!

Особая скидка всем на день Св. Валентина!
Siberika желает всем самого романтичного дня! А также предлагает скидку всем любимым - 30%, только сегодня!
Lasīt tālāk
12
Feb
2018
14 10
Jaukas un radošas idejas apsveikumiem Valentīndienā! Bet neaizmirstiet nopirkt arī kaut kādu jauku dāvaniņu Siberika veikalos. Mums būs īpašas atlaides 13. un 14. Februārī.

Красивые и креативные идеи для поздравлений на День Св. Валентина! Но помимо открыток, не забудьте купить подарочек в магазинах Siberika. В честь праздника у нас скид...
Lasīt tālāk
Ielādēt vēl

Zīmoli

Ražotāji, ar kuriem mēs strādājam

Ielādēt vēl...

Par mums

 • "Siberika"– sevis un savas mājas kopšanas preču firmas veikals. Šobrīd strādā 25 veikali visā Latvijas teritorijā.

  Saviem pircējiem "Siberika" piedāvā plašu sadzīves ķīmijas, kosmētisko līdzekļu un personiskās higiēnas preču sortimentu, kā arī iespēju skaisti noformēt un iesaiņot pirkumu.

  Veikalu "Siberika" plauktos atrodas 2500 preču vienību. Daudzas preces ir unikālas – to ražošanā tiek izmantotas vien dabiskas un organiskas izejvielas, un tās nesatur agresīvus komponentus.

  Mūsu veikalu mērķis – kļūt pircējam par enciklopēdiju un konsultantu ne vien sevis veselīgā kopšanā, bet arī savas mājas. Mēs piedāvājam mūsu klientiem ievērot veselīgu dzīvesveidu ne tikai vispārpieņemtajās jomās – sports un uzturs. Mēs skaidrojam tā nepieciešamību un izkopjam gaumi tādā patīkamā nodarbošanās kā sevis kopšana. Protams, tai pašā laikā mēs neaizmirstam arī par tradicionālās kosmētikas un sadzīves ķīmijas cienītājiem, jo arī viņi būs apmierināti ar piedāvājamo preču klāstu mūsu veikalos.

  Mēs ticam tam, ko mēs darām. Tieši šī ticība palīdz mums palikt atvērtiem, godīgiem un saprotamiem mūsu pircēju, partneru un draugu lokā. Ļoti ceram ieraudzīt arī Jūs viņu vidū!

Veikali

Mūsu veikalu izvietošana kartē

Rādīt globālo karti Rādīt pilsētu

Kontakti

Atpakaļsaites forma

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts, mūsu menedžeris sazināsies ar Jums tuvākajā laikā