Akcijas

Mēs esam priecīgi Tevi sagaidīt ar siltām atlaidēm!

Filter

#siberikablog

Siberika jaunumi

Filter

Auduma masku “lifehack”

Šodien vēlamies padalīties ar dažiem auduma masku "lifehack"  ❄️Ievietojiet masku ledusskapī. Atvēsinošs efekts uzmundrinās un…

TOP 3 dabas dāvanas, ko izmanto Natura Siberica kosmētikas ražošanā

Izmantojot kosmētikā dabīgos izejmateriālus var izmantot tikai tās augu īpašības, ar kurām tās ir apveltījusi…

Natura Siberica – Eiropā ražotā dabīga kosmētika

Baltijas valstis ir bagātas ar burvīgo dabu un ideālo klimatu, lai varētu vākt augus un…

Zaļās Dienas – Maija izpārdošana

No 10.03. mūsu veikalos un e-veikalā www.biotude.lv norisināsies lielā izpārdošana! Daudziem produktiem būs pieejamas atlaides…
Dāvanu karte

Siberika
dāvanu karte

Meklē ideju dāvanai? Mūsu veikalos ir iespēja iegādāties dāvanu kartes. Tā ir lieliska iespēja dot cilvēkam izvēlēties sev dāvanu pašam un iepazīties ar plašu organiskās kosmētikas produktu klāstu.

Zīmoli

Zīmoli kurus var atrast mūsu veikalu plauktos

Veikali

13 veikali visā Latvijā

“Siberika”– sevis un savas mājas kopšanas preču firmas veikals. Šobrīd strādā 13 veikali visā Latvijas teritorijā. Saviem pircējiem “Siberika” piedāvā plašu sadzīves ķīmijas, kosmētisko līdzekļu un personiskās higiēnas preču sortimentu, kā arī iespēju skaisti noformēt un iesaiņot pirkumu.

Īpašie produkti

Siberika Beauty Box

Siberika Beauty Box ik mēnesi Tu atradīsi jaunumus un klientu iemīļotākos produktus. Mēs rūpīgi atlasījām visinteresantākos un efektīvākos līdzekļus un vēlamies iepriecināt Tevi ar mūsu īpašo piedāvājumu!

Jauns mēnesis – jauns pārsteigums! Katru mēnesi Tev būs iespēja izmēģināt mūsu interesantākos piedāvājumus un dalīties ar atsauksmēm savā Instagram profilā, izmantojot heštegu #SiberikaBOX.