Akcijas

Mēs esam priecīgi Tevi sagaidīt ar saulainām atlaidēm!

Filter

Jaunumi

Siberika jaunumi

Filter

Beauty Jar “Flip-Flop”

Jūsu kājiņas ir pelnījušas atpūtu pie jūras! Vai arī palutiniet tās vinniņā mājas apstākļos. Sastāvā…

Beauty Jar “Green Bandit”

Enerģijas lādiņš produktīvam pavasarim! Sāls skrubis noloba virsējo ādas slāni un atjauno to. Mate tēja…

Beauty Jar “Little Black Dress”

Neiespējami pretoties pievilcīgajai un sievišķīgajai pavasara ziedu smaržai ar augļu notīm. Maigs ķermeņa losjons bagātināts…

Beauty Jar “Hello Beautiful”

Maiga želeja jutīgai ādai Lavanda ir mīlestība. Tai ir detoksicējošas, pretiekaisuma, nomierinošas un izlīdzinošas īpašības.…
Dāvanu karte

Siberika
dāvanu karte

Meklē ideju dāvanai? Mūsu veikalos ir iespēja iegādāties dāvanu kartes. Tā ir lieliska iespēja dot cilvēkam izvēlēties sev dāvanu pašam un iepazīties ar plašu organiskās kosmētikas produktu klāstu.

Zīmoli

Zīmoli kurus var atrast mūsu veikalu plauktos

Veikali

18 veikali visā Latvijā

“Siberika”– sevis un savas mājas kopšanas preču firmas veikals. Šobrīd strādā 18 veikali visā Latvijas teritorijā. Saviem pircējiem “Siberika” piedāvā plašu sadzīves ķīmijas, kosmētisko līdzekļu un personiskās higiēnas preču sortimentu, kā arī iespēju skaisti noformēt un iesaiņot pirkumu.

Akcijas

Loterija Siberika

Lai piedalītos loterijā, pirkuma čeku nepieciešams reģistrēt iekš loterija.siberika.lv Vienā no reģistrācijas posmiem Jums ir jānorāda čeka numurs. Čeka numuru Jūs varēsiet atrast čeka apakšējā daļā, zem vārda “KOPĀ”.

Ja pirkums bija veikts interneta veikalā www.biotude.lv, Jums jāreģistrē pavadzīmes numurs, kurš sākās ar WEB. Pavadzīmi Jūs saņemsiet kopā ar pasūtījumu.