Skip to main content
Jaunumi

Auduma masku “lifehack”

By 09.06.202313 jūnijs, 2023No Comments

Šodien vēlamies padalīties ar dažiem auduma masku “lifehack” 

❄️Ievietojiet masku ledusskapī. Atvēsinošs efekts uzmundrinās un atgriezīs pie dzīves, it īpaši, ja jūs esat neizgulējies vai nogurāt. Kā arī lieliski noņem tūsku!

🚮Nesteidzieties izmest iepakojumu. Pēc maskas izņemšanas no iepakojuma, tajā vēl ir palicis serums. Uzlieciet atlikušo serumu uz kakla vai dekoltē zonas.

🔁Pārgrieziet. Maska ir piesātināta no abām pusēm, tāpēc pielietošanas laikā pārgrieziet uz otru pusi, tad jūsu āda saņems vairāk seruma.

🌡Uzsildiet masku. Uz dažām minūtēm ievietojiet to siltā ūdenī un pēc tam uzlieciet uz sejas. Šī procedūra ideāli der vakaram, tā ļoti atslābina, nomierina un palielina noderīgo komponentu efektu.

IDC INSTITUTE ''Pinguin'' intensīvi barojoša auduma maska sejai

Uzlādējiet ādu ar kokosriekstu eļļas superēdienu. Šī vegāniskā sejas maska ir izgatavota no īpaši plāna auduma, kas ērti atrodas uz sejas kā otra āda. Intensīvi baro un palīdz iegūt gludāku, veselīgāku un mirdzošāku ādu.

Iegādāties

ORGANIC SHOP antioksidantu pretnovecošanās sejas auduma maska ar C vitamīnu

Antioksidanta un pretnovecošanās sejas maska nodrošina jūsu ādai spilgtu mirdzumu, vienlaikus novēršot novecošanās pazīmes.Tā satur dabisku c vitamīna avotu, piemēram, organic guava un papaya, kas darbojas kopā kā daļa no atjaunojošās formulas, atstājot aiz sevis maigu un veselīgu ādu.

Iegādāties

IDC INSTITUTE ''Strawberryr'' barojoša,mitrinoša auduma maska sejai ar zemenēm

Sejas maska ar zemeņu ekstraktu, mitrinošām un barojošām īpašībām. Atstāj svaigu un spilgtu sejas krāsu.

Iegādāties