Skip to main content
Jaunumi

Kā pareizi mazgāties dušā gada aukstajā periodā, lai nekaitētu ādai

By 25.01.202214 jūnijs, 2023No Comments

:cherry_blossom: Ķermeņa ādas attīrīšana – obligāts etaps ikdienas sevis kopšanas rituālā, kurš palīdz ādai attīrīties, veicina skābekļa apmaiņu, novērš uzmanību no ikdienas rūpēm un atslābina ķermeni. Iesākoties aukstajam periodam, krasu tepmeratūras svārstību, apkures svārstību un citu faktoru dēļ, āda kļūst jutīgāka un sausāka.

:bangbang: TOP-3 kļūdas ādas attīrīšanā aukstajā periodā:

:thermometer:Karsts ūdens. Pēc pastaigas salā, jūs, visticamāk, pēc iespējas ātrāk vēlaties sasildīties karstā dušā. Tā ir tipiska kļūda, kura izsausina epidermu un vājina tās aizsargfunkcijas.
:soap: Ziepju izmantošana. Parastās ziepes satur augstu pH līmeni, kurš ir būtiski augstāks par dabisko rādītāju. Tās der nopietniem netīrumiem, nevis ikdienas lietošanai. Citādāk jūs izbojāsies epidermiālo barjeru un veicināsiet nopietnas dermatoloģiskas problēmas.
:shower: Pārāk ilga dušašanās. Ziemas periodā ieteicams ierobežot ūdens procedūras (5-10 min.). Ilgāka dušošanās un attīrīšana var veicināt mitruma un dabsikā tauku slāņa zudumu.

:relieved: Kā sabalansēt ķermeņa kopšanas procedūras gada aukstajā periodā:

:white_check_mark: Mazgājaties siltā ūdenī. Optimālā ūdens temperatūra nedaudz pārsniedz ķermeņa temperatru (aptuveni 40).
:white_check_mark: Nomainiet ziepes ar pH uz attīrošiem līdzekļiem ar maigu iedarbību. Izvēlieties gelus ar eļļām un mitrinošiem komponentiem.
:white_check_mark: Periodiski, bet ne biežāk kā reizi nedēļa, skrubējiet ķermeņa ādu, lai uzlabotu asinsriti, ādas reģenerāciju un gludumu. Izmantojiet dabīgos skrubjus ar barojošu sastāvu.:sweat_drops::lotion_bottle: Pēc dušas ar dvieli viegli noņemiet lieko mitrumu, nav nepieciešams ķermeni berzēt ar dvieli. Pēc tam lietojiet mitrinošo krēmu.

Mēs iesakam:

ECOFORIA Wonder atsvaidzinošas ķermeņa putas

Augu formula atjauno ādas mirdzumu.Dziļi mitrina un viegli uzsūcas,uzlabo ādas elastību. Raudzēts bergamotes ekstrakts palīdz atvērt poras, atstājot ādu mirdzošu visu pareizo iemeslu dēļ ar atsvaidzinošu smaržu.Zilā matcha ekstrakts enerģē ādu un uzlabo ādas tvirtumu, palīdzot uzturēt vienmērīgu un tonizētu ādas krāsu.

ORGANIC SHOP mitrinoša dušas želeja

Sniedziet sev maigu palutināšanu ar Organic Shop Apple & Pear mitrinošo dušas želeju.Organiskais ābolu ekstrakts lieliski tonizē un mitrina ādu, kā arī atsvaidzina to visai dienai, savukārt organiskais bumbieru ekstrakts padara ādu gludu un maigu.

Beauty Jar maigs skrubis ķermenim "CREME BRULEE"

Vieglas konsistences pūderis ir vismaigākais dabīgais pīlinga instruments. Kokosrieksts veidot aizsargbarjeru, padarot ādu mazāk jutīgu. Kokosriekstu skaidiņas un cukurpūderis ir sajakuti kopā delikātai attīrīšanai.