Mūsu zīmoli

Oblepikha Siberica

Līnijas OBLEPIKHA SIBERICA PROFESSIONAL pamatā ir ņemts unikāls un dārgs ingredients – Altaja smiltsērkšķis.

Tā kā Altajā valda skarbs klimats ar spēcīgiem saliem, šim augam piemīt adaptogēnās īpašības, kas palīdz mums saglabāt skaistumu. Altaja smiltsērkšķis ir viens no labākajiem vitamīnu, neaizvietojami aminoskābju, kā arī taukskābju omega3,6,9 un retās omega 7 avotiem, kas atbild par mūsu veselību un skaistumu.

Natura Siberica

Natura Siberica – tā nav vienkārši dabīga kosmētika. Tā ir organiskā kosmētika un tā tiešām darbojas. Natura Siberica kosmētikas ražošanā tiek izmantoti organiskie ekstrakti, kas ir sertificēti ar ECOCERT.

ECOCERT ir akreditēta ar Francijas akreditācijas komitejas COFRAC lēmumu, un ir neatkarīga kontroles un sertifikācijas organizācija, kas sertificē kosmētikas produktus, apliecinot to dabisko izcelsmi. Turklāt, Natura Siberica produkti nesatur ķīmiskās vielas, kuras apdraud mūsu veselību un pasliktina dabīgo komponentu efektivitāti.

Kosmētika Natura Siberica atklāj Sibīrijas augu potenciālu. Wild Harvesting tiek ievāktas tās drogas, kas ir izaugušas pašas par sevi – to augšanu nav ietekmējuši ārējie, cilvēku darbības rezultātā radušies faktori, un tas nozīmē, ka to sastāvā nav kaitīgu vielu; tādi augi ir izgājuši dabisko atlasi – ir palikuši tikai dzīvotspējīgākie, spēcīgākie augi, kas ir bagāti ar vērtīgiem, aktīviem komponentiem. Rozā radiola, Aļaskas ķērpis, Sibīrijas gandrene, Āzijas pelašķis, Sibīrijas smaržīgā vakarene – tie ir sertificēti organiskie augi, kas tiek izmantoti Natura Siberica kosmētisko līdzekļu ražošanā. Par zīmola īpašo atšķirības zīmi kalpo unikāls tā ražoto produktu pamats, kas ir radīts no Sibīrijas ciedra eļļas. Šis pamats ne vien labvēlīgi ietekmē pats par sevi ādas stāvokli un matus, bet vēl arī pastiprina visu aktīvo komponentu iedarbību, kas ir tā vai cita līdzekļa sastāvā.

Lai virzītu augu vitālo enerģiju skaistuma labā, Natura Siberica kosmētisko līdzekļu izstrādē tiek izmantotas pašas mūsdienīgākās tehnoloģijas, tiek kontrolēti visi ražošanas posmi un līdz minimumam novests mākslīgo komponentu izmantojums.

EO Laboratorie

Sērija radīta uz naturālu eļļu un ekstraktu bāzes, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Sastāvā ietilpst organiskie ekstrakti un eļļas. Produkts nesatur SLS, parabēnus un silikonus. Ražošanā tiek izmantoti tikai naturāli konservanti un krāsvielas.

“EO Laboratorie” produktu sastāvā ietilpst dabiski komponenti, un tie ir bagātināti ar augstas efektivitātes vērtīgiem organiskiem ekstraktiem un eļļām, kas iegūtas ekoloģiski tīros apstākļos bez ķīmiskiem uzlabotājiem. Augsta aktīvo sastāvdaļu koncentrācija sniedz “EO Laboratorie” produktiem maksimālu efektivitāti.

Visi organiskie ekstrakti un eļļas ir rūpīgi atlasītas, ņemot vērā katra produkta uzdevumu un iedarbību uz ādu.

Garden

Produkcijas “Garden” radīšanai tiek izmantotas dabīgas izejvielas, kas atbilst pašām augstākajām dermatoloģiskajām un ekoloģiskajām prasībām. “Garden” aktīvajām mazgājošajām substancēm ir augu izcelsme. Šīs sērijas ražošanai neizmanto gēnu modificētos enzīmus un polietilēnglikolus (PEG). Visas izejvielas 100% bioloģiski sairst.

EO-Laboratorie-Valstis

EO Laboratori Pasaules Valstis ir jaunākā kosmētikas sērija, kura ņem iedarbības un smaržu iedvesmu no visdažādākām Pasaules valstīm. Ekzostiska Brazīlija, apburoša Āzija vai savvaļas Austrālija – izvēlēs pats savu ceļojumu.

Zolushka

Efektivitāte un ekonomija – mūsu piedāvāto mājas kopšanas līdzekļu devīze. Šie līdzekļi radīti, izmantojot progresīvas tehnoloģijas. Tie palīdz uzturēt tīrību mājās, nodrošināt santehnikas, mēbeļu un citu sadzīves priekšmetu kopšanu. Šīs sērijas ietvaros mēs piedāvājam arī mazgāšanas un apģērbu kopšanas līdzekļus.

Tonika

TONIKA piedāvā plašu matu krāsošanas un tonējošo līdzekļu klāstu. Plašā toņu izvēle ļauj izveidot spilgtu un unikālo stilu, agresīvi neietekmējot uz Jūs matiem.

Studio Professional

STUDIO PROFESSIONAL un STUDIO 3D – ir intensīvas un noturīgas matu krāsas un tonējošie līdzekļi, kuri lieliski aizkrāso sirmos matus. Pateicoties īpašam eļļu kompleksam, līdzekļu sastāvā, mati tiek aizsargāti krāsošanas laikā, kā arī pēc tam. Šīs eļļas palielina krāsas noturību, izveidojot košus stilus un pagarinot krāsas izturību.

Relouis

RELOUIS produktu pamatā – Itāļu ražotāju ekoloģiski tīras kosmētiskās izejvielas. Vēsturiski ir izveidojies tā, ka Itālija ir modes noteicēja ne vien apģērbā, bet arī dekoratīvajā kosmētikā. Tieši Itālijā gadu no gada tiek radītas kosmētisko izejvielu unikālās formulas un interesantākie jaunumi, kurus aktīvi izmanto savu produktu ražošanā Eiropas slavenākās kompānijas.

Natura Estonica Bio

Natura Estonica Bio kosmētikas produktu sastāvā ir augu ekstrakti, kas piepilda ar vitalitāti un enerģiju.
Tās satur matiem un ādai nepieciešamos vitamīnus un mikroelementus.
Nesatur SLS, parabēnus un minerāleļļas. Natura Estonica Bio ir ļoti efektīvs, dabisks un drošs līdzeklis, kas ir paredzēts, lai uzlabotu un saglabātu jūsu dabisko skaistumu.

Tautas Receptes (Народные Рецепты)

Kosmētikas sērija “Tautas receptes” ir 100% ogu un garšaugu spēks, kas audzēti un rūpīgi atlasīti katram ādas tipam. Visos produktos ir palielināts 100% dabīgu augu izcelsmes aktīvo sastāvdaļu saturs. Sērija ir izstrādāta dermatoloģiskā uzraudzībā.

Cafemimi

Patiešām spilgta un mūsdienīga kosmētikas līnija kura piedāvā dažādas sejas maskas, matu maskas, kāju maskas un roku krēmus. Visi līdzekļi izmanto tikai organiskos ingredientus un nesatur ķīmiskās vielas.

le Cafe de Beaute

Sērija “Le Café de Beaute” – tas ir organisko ekstraktu un eļļu maisījums dabiskā, drošā un efektīvā kosmētikā. Šīs sērijas produkti nesatur SLS, parabēnus, minerālās eļļas, ftalātu, glitēnu un smagos metālus.

BI&LITA

“BIELITA” un “BITЭКС” portfolio ir atrodami daudzi zīmoli un kosmētisko izstrādājumu nosaukumi, kas tiek ražoti uz dažādu dabisko komponentu bāzes. Šodien bez pārspīlēšanas var teikt, ka šo zīmolu dibināšana ir likusi pamatus Baltkrievijas kosmētikas ražošanas nozarei.

Beauty Jar

Tas ir dabīgas kosmētikas zīmols, kuru mēs ražojam Latvijā – vienā no pašām zaļākajām un tīrākajām Austrumeiropas valstīm. Mēs apvienojam dabīgas sastāvdaļas, roku darbu, „eco-friendly” pieeju, negaidītus produktus un sulīgus aromātus. Tas viss ir iepakots modernās, melnās kārbiņās un ērtos flakonos. Vienkārši atslābinieties un baudiet, bet par ādas un matu kopšanu parūpēsimies mēs!

Banka Agafji

Dabīgā kosmētika “Receptions of Granny Agafya” tiek ražota kopš 2002. gada. Daudzi klienti ir iemīļojuši šos produktus un ir palikuši tiem uzticīgi jau 8 gadus. Produkti ir radīti ar mīlestību un rūpēm par katru no mums. Mēs ceram, ka jūs patīkami pārsteigsim ar izcilu dabīgās kosmētikas kvalitāti un kā vienmēr noderīgām receptēm no mūsu iecienītākajiem klientiem.

Aist

“Aist” sadzīves ķīmijas ražotājs izmanto „zaļās” tehnoloģijas – inovācijas, kuru pamatā ir resursu otrreizējas izmantošanas un negatīvās iedarbības uz apkārtējo vidi samazināšanas principi.

Recepti babushki Agafji

Dabīgā kosmētika “Receptions of Granny Agafya” tiek ražota kopš 2002. gada. Daudzi klienti ir iemīļojuši šos produktus un ir palikuši tiem uzticīgi jau 8 gadus. Produkti ir radīti ar mīlestību un rūpēm par katru no mums. Mēs ceram, ka jūs patīkami pārsteigsim ar izcilu dabīgās kosmētikas kvalitāti un kā vienmēr noderīgām receptēm no mūsu iecienītākajiem klientiem.

Organic Shop

Katrs līdzeklis no sērijas “Organic Shop” atbilst trīs pamata prasībām: Vienkāršība, Tīrība, Dabīgums. Tikai tas, kas tiešām nepieciešams!

Vienkāršība
  • dabas komponentu vieglas kombinācijas
  • vieglas efektīvas formulas
Tīrība
  • bez parabēniem, SLS, silikoniem
  • bez sintētiskiem aromatizētājiem, krāsvielām un konservantiem
Dabīgums
  • maksimāls dabīgu komponentu saturs
  • satur sertificētus organiskos ekstraktus un eļļas