Skip to main content
Jaunumi

Natura C-berrica smiltsērkšķu sērija

By 08.12.2021No Comments

Natura Siberica sērija C-berrica no smiltsērkšķa ekstrakta

Šī kolekcija ir slavenās Oblepikha Siberica profesionālās ķermeņa un matu kopšanas līnijas turpinājums. Pamatojoties uz Oblepikha Professional produktu panākumiem visā pasaulē, Natura Siberica ir radījusi sejas kopšanas līdzekļus, kuru pamatā ir īpašā Sibīrijas oga – Altaja smiltsērkšķis

Visi šīs sērijas produkti ir bagātināti ar spēcīgu antioksidantu – C vitamīnu un citiem vitamīniem (A, E, B5), ādai nepieciešamajām AHA/BHA skābēm, tostarp glikolskābi, pienskābi, salicilskābi un citām.

Oblepikha C-Berrica sērija kļūs par “must have” jūsu ikdienas skaistumkopšanas līdzekli, kas satur masku un serumu, attīrošu želeju un pīlinga masku, putojošu pūderi, sejas krēmu un kosmētikas noņemšanas šķidrumu ikdienas lietošanai, acu krēmu un pat attīrošus sejas spilventiņus. Galvenais ieguvums ir nodrošināt un saglabāt ādas dabisko mirdzumu, spīdumu un tīrību. C-Berrica produktu sastāvdaļas padara ādu gludu, mazina priekšlaicīgas novecošanās pazīmes un piešķir tai vienmērīgu toni. Jūsu āda automātiski kļūst svaigāka un elastīgāka.

Pirkt