Ražots Latvijā

Ražots Latvijā!

“Siberika”– sevis un savas mājas kopšanas preču firmas veikals.

Saviem pircējiem “Siberika” piedāvā plašu sadzīves ķīmijas, kosmētisko līdzekļu un personiskās higiēnas preču klāstu, kā arī iespēju skaisti noformēt un iesaiņot pirkumu.

Veikalu “Siberika” plauktos atrodas 2500 preču vienību. Daudzas preces ir unikālas – to ražošanā tiek izmantotas tikai dabīgas un organiskas izejvielas, un tās nesatur agresīvus komponentus.

Protams, tai pašā laikā mēs neaizmirstam arī par tradicionālās kosmētikas un sadzīves ķīmijas cienītājiem, jo arī viņi būs apmierināti ar piedāvājamo preču klāstu mūsu veikalos.

Mēs ticam tam, ko mēs darām. Tieši šī ticība palīdz mums palikt atvērtiem, godīgiem un saprotamiem mūsu pircēju, partneru un draugu lokā. Ļoti ceram arī Jūs ieraudzīt viņu vidū!

Beauty Jar

Natura Siberica – tā nav vienkārši dabīga kosmētika. Tā ir pirmā Krievijas organiskā kosmētika un tā tiešam darbojas. Natura Siberica kosmētikas ražošanā mēs izmantojam organiskus ekstraktus, kas ir sertificēti ar ECOCERT.

Bubbles

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ullamcorper ligula consequat magna vehicula suscipit eu id ligula. Ut volutpat ut ex sit amet tincidunt.

Praesent turpis est, viverra at ante ut, accumsan aliquam lectus. Fusce gravida scelerisque commodo. Aliquam sagittis quis odio at interdum.