Ražots Latvijā

Ražots Latvijā!

“Siberika”– sevis un savas mājas kopšanas preču firmas veikals.

Saviem pircējiem “Siberika” piedāvā plašu sadzīves ķīmijas, kosmētisko līdzekļu un personiskās higiēnas preču klāstu, kā arī iespēju skaisti noformēt un iesaiņot pirkumu.

Veikalu “Siberika” plauktos atrodas 2500 preču vienību. Daudzas preces ir unikālas – to ražošanā tiek izmantotas tikai dabīgas un organiskas izejvielas, un tās nesatur agresīvus komponentus.

Protams, tai pašā laikā mēs neaizmirstam arī par tradicionālās kosmētikas un sadzīves ķīmijas cienītājiem, jo arī viņi būs apmierināti ar piedāvājamo preču klāstu mūsu veikalos.

Mēs ticam tam, ko mēs darām. Tieši šī ticība palīdz mums palikt atvērtiem, godīgiem un saprotamiem mūsu pircēju, partneru un draugu lokā. Ļoti ceram arī Jūs ieraudzīt viņu vidū!

Beauty Jar

Beauty Jar – dabīgas kosmētikas zīmols, kuru mēs ražojam Latvijā – vienā no zaļākajām un tīrākajām valstīm Austrumeiropā.
Mēs apvienojam dabīgas sastāvdaļas, roku darbu, eco-friendly pieeju, negaidītus produktus un sulīgus aromātus.
Viss tiek fasēts stilīgās melnās burciņās un ērtos flakonos.
Vienkārši atslābinieties un izjūtiet patīkamās sajūtas, bet mēs parūpēsimies par jūsu ādu un matiem!

Bubbles

Dabīgas ziepes visai ģimenei!

Bubbles produkti tiek izgatavoti ar rokām, izmantojot dabīgo eļļu pārziepjošanu. Pamatā mēs izmantojam kokosriekstu un palmu eļļu, jo tās ļoti labi puto un maigi attīra pat mazuļu ādu. Turklāt kokosriekstu un palmu eļļas ir piemērotas visiem ādas tipiem un tiek uzskatītas par dabīgu kondicionieri, jo tās baro un aizsargā ādu no sausuma.